Hlavní obsah

Bulis pomohl Atlantu k výhře v duelu lídrů KHL

21. 10. 2008 19:47

Duel nejlepších týmů Kontinentální ligy vyhráli hokejisté Atlantu Mytišči a potvrdili své první místo v tabulce. I díky českému útočníkovi Janu Bulisovi, jenž v páté minutě otevřel skóre, dnes zvítězil Atlant 5:3 na ledě Ufy.

Foto: www.khl.ru/

Jan Bulis před brankou CSKA Moskva - ilustrační fotografieFoto: www.khl.ru/

Článek

Další dva čeští střelci v úterním programu se z výher radovat nemohli. Pavel Brendl neodvrátil porážku Nižného Novgorodu v Čeljabinsku, trefa Ladislava Kohna proti jeho bývalému klubu CSKA Moskva nepomohla k bodovému zisku Nižněkamsku.

Kontinentální liga:
Čeljabinsk - Nižnij Novgorod 3:2 (za hosty Brendl 1+0), Ufa - Atlant Mytišči 3:5 (za hosty Bulis 1+0), Nižněkamsk - CSKA Moskva 2:4 (za domácí Kohn 1+0), Kazaň - Viťaz Čechov 3:2 v prodl.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Dnes základní část - neděle 28. listopadu Chabarovsk Amur Chabarovsk - Salavat Julajev Ufa Ufa Chabarovsk - Ufa 2 : 1
20211128T08 : 00:00+0000
Chabarovsk vs. Ufa
Chabarovsk vs. Ufa
Chabarovsk
Ufa
Včera základní část - sobota 27. listopadu Čerepovec Severstal Čerepovec - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Čerepovec - Novgorod 3 : 1
Včera základní část - sobota 27. listopadu Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Viťaz Podolsk Viťaz Nur-Sultan - Viťaz 1 : 3
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - CSKA Moskva CSKA Jokerit - CSKA 2 : 3 pp
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Jaroslavl - Čeljabinsk 1 : 2 pp
20211126T17 : 00:00+0000
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl vs. Čeljabinsk
Jaroslavl
Čeljabinsk
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avangard Omsk Omsk Novosibirsk - Omsk 5 : 4
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Vladivostok - Jekatěrinburg 1 : 5
26.11.2021 základní část - pátek 26. listopadu Chabarovsk Amur Chabarovsk - HK Soči Soči Chabarovsk - Soči 0 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 33 15 3 2 2 4 7 106 : 83 46
2 Petrohrad Petrohrad 32 14 2 3 3 2 8 102 : 73 43
3 Spartak Spartak 33 12 5 0 1 1 14 83 : 85 36
4 Novgorod Novgorod 33 14 1 0 2 2 14 83 : 79 34
5 Soči Soči 33 10 2 1 3 1 16 71 : 87 30
6 Viťaz Viťaz 33 7 0 2 4 5 14 83 : 102 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 32 19 2 1 0 0 10 112 : 79 44
2 CSKA CSKA 33 13 5 3 1 1 10 79 : 69 44
3 Čerepovec Čerepovec 32 13 3 4 2 2 8 77 : 68 44
4 Jaroslavl Jaroslavl 33 15 2 0 2 4 10 87 : 74 40
5 Minsk Minsk 32 11 4 0 4 2 11 95 : 104 36
6 Riga Riga 31 9 1 0 4 2 15 61 : 94 26
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 35 15 4 6 1 2 7 107 : 86 54
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 32 20 2 4 0 1 5 114 : 72 53
3 Kazaň Kazaň 33 14 3 3 0 5 8 79 : 74 45
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 32 11 2 2 1 3 13 82 : 91 34
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 33 11 2 1 3 2 14 106 : 95 33
6 Kunlun Kunlun 32 6 1 1 1 2 21 70 : 122 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 34 17 2 1 2 1 11 93 : 68 43
2 Omsk Omsk 33 17 1 1 1 1 12 93 : 76 40
3 Novosibirsk Novosibirsk 33 13 0 3 1 3 13 66 : 71 36
4 Chabarovsk Chabarovsk 35 7 3 3 2 3 17 69 : 93 31
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 33 7 3 3 2 2 16 81 : 103 30
6 Vladivostok Vladivostok 33 5 0 1 3 2 21 56 : 107 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 08 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - HK Soči Soči Vladivostok - Soči Vsadit
dnes 11 : 30 základní část - neděle 28. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Novosibirsk - Jekatěrinburg Vsadit
dnes 12 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Spartak Spartak Moskva - Dynamo Moskva Dynamo Spartak - Dynamo Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Jokerit - Jaroslavl Vsadit
dnes 15 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Nižněkamsk - Kazaň Vsadit
dnes 15 : 10 základní část - neděle 28. listopadu Minsk Dinamo Minsk - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Minsk - Čeljabinsk Vsadit
dnes 16 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Riga Dinamo Riga - CSKA Moskva CSKA Riga - CSKA Vsadit
dnes 17 : 00 základní část - neděle 28. listopadu Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Kunlun - Magnitogorsk Vsadit