Hlavní obsah

Chabarovsk - Omsk 1:3Hrubec pustil jediný gól, Omsk vyhrál v KHL popáté za sebou

22. 11. 2021 12:46

Brankář Šimon Hrubec vychytal v Kontinentální hokejové lize Omsku vítězství 3:1 na ledě Chabarovsku. Obhájci Gagarinova poháru vyhráli popáté za sebou a v tabulce Východní konference jsou pátí. Chabarovsk utrpěl třetí porážku v řadě a patří mu deváté místo.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Brankář Šimon Hrubec.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Domácí hráči vyslali na Hrubce 38 střel, uspěl však pouze Ivan Nikolišin, který v polovině zápasu vyrovnal na 1:1. Ještě v druhé třetině vrátil Omsku vedení Jaroslav Kosov a v závěru utkání zpečetil výhru nad svým bývalým týmem Nail Jakupov.

Výsledky KHL:
Chabarovsk - Omsk 1:3
17:30 Dynamo Moskva - Kunlun Red Star
Spartak Moskva - Jokerit Helsinky
Viťaz Podolsk - Čerepovec

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera základní část - neděle 28. listopadu Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Kunlun - Magnitogorsk 1 : 5
Včera základní část - neděle 28. listopadu Riga Dinamo Riga - CSKA Moskva CSKA Riga - CSKA 2 : 3
Včera základní část - neděle 28. listopadu Minsk Dinamo Minsk - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Minsk - Čeljabinsk 2 : 1
Včera základní část - neděle 28. listopadu Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Nižněkamsk - Kazaň 2 : 3 sn
Včera základní část - neděle 28. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Jokerit - Jaroslavl 2 : 0
Včera základní část - neděle 28. listopadu Spartak Spartak Moskva - Dynamo Moskva Dynamo Spartak - Dynamo 4 : 1
Včera základní část - neděle 28. listopadu Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Novosibirsk - Jekatěrinburg 3 : 1
Včera základní část - neděle 28. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - HK Soči Soči Vladivostok - Soči 2 : 8

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 34 16 3 2 2 4 7 108 : 83 48
2 Petrohrad Petrohrad 32 14 2 3 3 2 8 102 : 73 43
3 Spartak Spartak 34 13 5 0 1 1 14 87 : 86 38
4 Novgorod Novgorod 33 14 1 0 2 2 14 83 : 79 34
5 Soči Soči 34 11 2 1 3 1 16 79 : 89 32
6 Viťaz Viťaz 33 7 0 2 4 5 14 83 : 102 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 CSKA CSKA 34 14 5 3 1 1 10 82 : 71 46
2 Dynamo Dynamo 33 19 2 1 0 0 11 113 : 83 44
3 Čerepovec Čerepovec 32 13 3 4 2 2 8 77 : 68 44
4 Jaroslavl Jaroslavl 34 15 2 0 2 4 11 87 : 76 40
5 Minsk Minsk 33 12 4 0 4 2 11 97 : 105 38
6 Riga Riga 32 9 1 0 4 2 16 63 : 97 26
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Magnitogorsk Magnitogorsk 33 21 2 4 0 1 5 119 : 73 55
2 Čeljabinsk Čeljabinsk 36 15 4 6 1 2 8 108 : 88 54
3 Kazaň Kazaň 34 14 3 4 0 5 8 82 : 76 47
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 33 11 2 2 2 3 13 84 : 94 35
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 34 11 2 1 3 2 15 107 : 98 33
6 Kunlun Kunlun 33 6 1 1 1 2 22 71 : 127 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 34 17 2 1 2 1 11 93 : 68 43
2 Omsk Omsk 33 17 1 1 1 1 12 93 : 76 40
3 Novosibirsk Novosibirsk 34 14 0 3 1 3 13 69 : 72 38
4 Chabarovsk Chabarovsk 35 7 3 3 2 3 17 69 : 93 31
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 33 7 3 3 2 2 16 81 : 103 30
6 Vladivostok Vladivostok 34 5 0 1 3 2 22 58 : 115 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 17 : 00 základní část - pondělí 29. listopadu Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Viťaz Podolsk Viťaz Novgorod - Viťaz Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - pondělí 29. listopadu Petrohrad SKA Petrohrad - Severstal Čerepovec Čerepovec Petrohrad - Čerepovec Vsadit
zítra 10 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - Salavat Julajev Ufa Ufa Vladivostok - Ufa Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu CSKA CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk CSKA - Magnitogorsk Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Dynamo Dynamo Moskva - Ak Bars Kazaň Kazaň Dynamo - Kazaň Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Omsk Avangard Omsk - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Omsk - Nižněkamsk Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Spartak Spartak Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Spartak - Jaroslavl Vsadit
1.12. 17 : 30 základní část - středa 1. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Dinamo Minsk Minsk Petrohrad - Minsk Vsadit