Kunlun - Omsk 1:2Hrubec vychytal výhru proti bývalému týmu, trefil se Sekáč

Šimon Hrubec vychytal v Kontinentální hokejové lize vítězství Omsku 2:1 nad Kunlunem, odkud začátkem listopadu do Avangardu přestoupil. Výhru nejlepšího týmu Černyševovy divize nad nejslabším podpořil gólem Jiří Sekáč.

Šimon Hrubec mohl být se svým výkonem spokojen

Sekáč otevřel skóre v 11. minutě, kdy se za kruhy opřel do zpětné přihrávky Damira Šaripzjanova a vstřelil čtvrtý gól v ročníku. Druhou branku favorita přidal ještě v první třetině Reid Boucher. Hrubec zlikvidoval 22 střel svého bývalého týmu, překonal ho jen ve 34. minutě spoluhráč z mistrovského Třince z roku 2019 Ethan Werek. Omsk si připsal páté vítězství za sebou.

Jiný český gólman Dominik Furch se dnes výhry nedočkal, s Dinamem Minsk prohrál 2:3 v prodloužení v Jaroslavli. Posedmé v sezoně skóroval Lukáš Sedlák z Čeljabinsku, jenž podlehl 3:5 v Nižněkamsku.