Ufa - Čeljabinsk 1:7Stav série 2:2Hyka dvěma góly a přihrávkou pomohl Čeljabinsku k jasné výhře a vyrovnání série

Dvěma góly a přihrávkou přispěl útočník Tomáš Hyka k vysokému vítězství hokejistů Čeljabinsku 7:1 na ledě Ufy ve čtvrtém utkání čtvrtfinále play off KHL. Český reprezentant se díky tomu vyhoupl do čela kanadského bodování bojů o Gagarinův pohár s bilancí čtyř branek a sedmi asistencí z osmi utkání. Čeljabinsk vyrovnal stav série na 2:2.

Tomáš Hyka v dresu Čeljabinsku slaví gól.

O jasnou výhru se zasloužil také gólman Roman Will, který kryl 35 střel. Překonal ho pouze Alexej Pustozjorov, který v 18. minutě snížil na 1:2 po úvodních Hykových gólech. Český útočník otevřel skóre už po 46 sekundách hry, druhou trefu přidal v 17. minutě.