Hlavní obsah

Jan Kovář z Magnitogorsku byl v KHL vyhlášen útočníkem týdne

23. 9. 2013 14:43

Český reprezentant Jan Kovář z Magnitogorsku byl vyhlášen nejlepším útočníkem Kontinentální ligy uplynulého týdne. Letní posila Metallurgu nasbírala ve čtyřech zápasech devět bodů za čtyři góly a pět asistencí. I díky Kovářovi tak Magnitogorsk všechna utkání vyhrál a posunul se na třetí místo Východní konference KHL.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Hokejový útočník Jan Kovář přichází na sraz hokejové reprezentace.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Kovář, kterému patří s dvanácti body druhé místo v produktivitě soutěže, je prvním Čechem, jenž v nové sezóně KHL získal individuální ocenění.

Bobrovova divize

PořadíPoř. Tým Z Skóre Body
1 Petrohrad 54 175 : 115 105
2 Lev 54 149 : 107 99
3 Riga 54 141 : 122 93
4 Záhřeb 54 138 : 126 92
5 CSKA 54 130 : 118 91
6 Slovan 54 120 : 160 67
7 Minsk 54 102 : 161 53

Černyševova divize

PořadíPoř. Tým Z Skóre Body
1 Nur-Sultan 54 182 : 157 94
2 Ufa 54 155 : 140 94
3 Novosibirsk 54 125 : 117 87
4 Vladivostok 54 135 : 129 78
5 Omsk 54 136 : 162 69
6 Novokuzněck 54 115 : 170 50
7 Chabarovsk 54 106 : 182 45

Charlamovova divize

PořadíPoř. Tým Z Skóre Body
1 Magnitogorsk 54 166 : 113 108
2 Kazaň 54 139 : 108 100
3 Novgorod 54 153 : 121 94
4 Jekatěrinburg 54 134 : 125 86
5 Čeljabinsk 54 126 : 148 75
6 Chanty-Mansijsk 54 128 : 166 64
7 Nižněkamsk 54 127 : 152 57

Tarasovova divize

PořadíPoř. Tým Z Skóre Body
1 Dynamo 54 171 : 113 115
2 Doněck 54 135 : 99 97
3 Jaroslavl 54 109 : 103 84
4 Mytišči 54 123 : 120 78
5 Čerepovec 54 128 : 135 77
6 Viťaz 54 110 : 147 58
7 Spartak 54 105 : 147 58

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Dnes základní část - úterý 30. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - Salavat Julajev Ufa Ufa Vladivostok - Ufa 0 : 2
Včera základní část - pondělí 29. listopadu Petrohrad SKA Petrohrad - Severstal Čerepovec Čerepovec Petrohrad - Čerepovec 1 : 3
Včera základní část - pondělí 29. listopadu Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Viťaz Podolsk Viťaz Novgorod - Viťaz 4 : 1
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Kunlun - Magnitogorsk 1 : 5
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Riga Dinamo Riga - CSKA Moskva CSKA Riga - CSKA 2 : 3
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Minsk Dinamo Minsk - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Minsk - Čeljabinsk 2 : 1
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Nižněkamsk - Kazaň 2 : 3 sn
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Jokerit - Jaroslavl 2 : 0

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 34 16 3 2 2 4 7 108 : 83 48
2 Petrohrad Petrohrad 33 14 2 3 3 2 9 103 : 76 43
3 Spartak Spartak 34 13 5 0 1 1 14 87 : 86 38
4 Novgorod Novgorod 34 15 1 0 2 2 14 87 : 80 36
5 Soči Soči 34 11 2 1 3 1 16 79 : 89 32
6 Viťaz Viťaz 34 7 0 2 4 5 15 84 : 106 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 CSKA CSKA 34 14 5 3 1 1 10 82 : 71 46
2 Čerepovec Čerepovec 33 14 3 4 2 2 8 80 : 69 46
3 Dynamo Dynamo 33 19 2 1 0 0 11 113 : 83 44
4 Jaroslavl Jaroslavl 34 15 2 0 2 4 11 87 : 76 40
5 Minsk Minsk 33 12 4 0 4 2 11 97 : 105 38
6 Riga Riga 32 9 1 0 4 2 16 63 : 97 26
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Magnitogorsk Magnitogorsk 33 21 2 4 0 1 5 119 : 73 55
2 Čeljabinsk Čeljabinsk 36 15 4 6 1 2 8 108 : 88 54
3 Kazaň Kazaň 34 14 3 4 0 5 8 82 : 76 47
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 33 11 2 2 2 3 13 84 : 94 35
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 34 11 2 1 3 2 15 107 : 98 33
6 Kunlun Kunlun 33 6 1 1 1 2 22 71 : 127 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 35 18 2 1 2 1 11 95 : 68 45
2 Omsk Omsk 33 17 1 1 1 1 12 93 : 76 40
3 Novosibirsk Novosibirsk 34 14 0 3 1 3 13 69 : 72 38
4 Chabarovsk Chabarovsk 35 7 3 3 2 3 17 69 : 93 31
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 33 7 3 3 2 2 16 81 : 103 30
6 Vladivostok Vladivostok 35 5 0 1 3 2 23 58 : 117 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu CSKA CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk CSKA - Magnitogorsk Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Dynamo Dynamo Moskva - Ak Bars Kazaň Kazaň Dynamo - Kazaň Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Omsk Avangard Omsk - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Omsk - Nižněkamsk Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Spartak Spartak Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Spartak - Jaroslavl Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - středa 1. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Dinamo Minsk Minsk Petrohrad - Minsk Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - středa 1. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Jokerit Helsinky Jokerit Viťaz - Jokerit Vsadit
zítra 18 : 30 základní část - středa 1. prosince Riga Dinamo Riga - Severstal Čerepovec Čerepovec Riga - Čerepovec Vsadit
2.12. 14 : 30 základní část - čtvrtek 2. prosince Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Dynamo Moskva Dynamo Nur-Sultan - Dynamo Vsadit