Nižněkamsk - Vladivostok 5:2Klok si připsal opět dvě asistence a patří k nejproduktivnějším obráncům KHL

Český reprezentant Lukáš Klok si v Kontinentální hokejové lize připsal ve třetím utkání za sebou po dvou asistencích a pomohl Nižněkamsku porazit Vladivostok 5:2. V kanadském bodování obránců se posunul už na třetí místo s bilancí pět gólů a 16 přihrávek.

Český reprezentant Lukáš Klok má v KHL skvělou formu

Jednu asistenci zaznamenal v dresu Nižněkamsku další český bek Ronald Knot. Porážku Vladivostoku zmírnil svým druhým gólem v sezoně obránce Vojtěch Mozík, který na konci první třetiny vyrovnal na 1:1.

Brankář Roman Will pomohl Čeljabinsku k vítězství 5:4 v prodloužení na ledě Barysu Nur-Sultan. Domácí vedli ještě v 54. minutě 4:2 hlavně díky hattricku Nikity Michajlise.

Traktoru se ale povedlo v závěru vyrovnat a v prodloužení rozhodl Vitalij Kravcov, který tento týden přišel do Čeljabinsku na hostování z New York Rangers. Jednadvacetiletý útočník se uvedl při své premiéře dvěma brankami a přihrávkou.