Hlavní obsah

Jekatěrinburg - Nižněkamsk 3:0Kovář popáté v sezoně udržel nulu a vládne v KHL brankářům

26. 12. 2020 14:53Aktualizováno 26. 12. 2020 20:25

Brankář Jakub Kovář z Jekatěrinburgu vychytal popáté v sezoně KHL čisté konto a osamostatnil se v čele této ligové statistiky. Avtomobilist doma zvítězil 3:0 nad hokejisty Nižněkamsku, všechny tři góly vstřelil americký útočník Dan Sexton. Kovář zastavil 24 střel Něftěchimiku.

Článek

Robin Hanzl a Lukáš Radil zařídili výhru Spartaku Moskva 3:2 v prodloužení v Omsku, oba měli bilanci 1+1. Domácí tým ztratil dvoubrankový náskok, Hanzl devět sekund před koncem druhé třetiny vyrovnal a Radil šestnáctým gólem v sezoně zápas v první nastavené minutě ukončil.

Podobný průběh měl zpočátku také zápas Kunlunu s Čeljabinskem. Domácí dvakrát rychle překonali Romana Willa, Traktor snížil po pohledné individuální akci Lukáše Sedláka a otočil až na 3:2. Závěr však patřil čínskému klubu - prvním gólem v novém dresu vyrovnal Vojtěch Mozík a necelou minutu před koncem rozhodl Anton Lazarev.

Čeští obránci Michal Jordán a Dominik Mašín byli jedinými střelci Chabarovsku v utkání na ledě Barysu Nur-Sultan. Jordán se prosadil ve 25. minutě v přesilové hře, Mašín v závěru zkorigoval na konečných 5:2. Kazašský celek zvítězil popáté za sebou.

Jordán se v přesilovce objevil na nezvyklém místě za soupeřovou brankou, dostal přihrávku od Hynka Zohorny a rychlým manévrem zaskočil brankáře Joniho Ortia. Vyrovnal tak na 1:1, další čtyři góly pak ale dali domácí hráči. Mašín v 59. minutě rovněž využil početní výhodu, druhé branky v ročníku dosáhl střelou od modré čáry.

Výsledky KHL:
Novosibirsk - Ufa 1:3
Barys Nur-Sultan - Chabarovsk 5:2 (za hosty Jordán a Mašín 1+0, H. Zohorna 0+1)
Jekatěrinburg - Nižněkamsk 3:0 (čisté konto Kovář)
Dynamo Moskva - Petrohrad 2:1 v prodl.
Omsk - Spartak Moskva 2:3 v prodl. (za hosty R. Hanzl a Radil 1+1)
Dinamo Minsk - Dinamo Riga 3:2 v prodl.
Kunlun Red Star - Čeljabinsk 4:3 (Mozík 1+0 - Sedlák 1+0, Hyka a Will 0+1)
Jokerit Helsinky - Čerepovec 4:3 po sam. nájezdech (za domácí Sklenička a Krejčík 0+1).
Východní konference:
Charlamovova divize:
1.Kazaň4124647135:8464
2.Čeljabinsk40213214105:9050
3.Magnitogorsk38184412102:9050
4.Jekatěrinburg38164612108:10246
5.Nižnij Novgorod39136515109:11343
6.Nižněkamsk388202885:14020
Černyševova divize:
1.Omsk3821188107:7752
2.Ufa41167315117:10849
3.Barys Nur-Sultan3612751285:8943
4.Novosibirsk4014341997:10838
5.Chabarovsk4010432393:12131
6.Kunlun Red Star378072288:13225
Západní konference:
Bobrovova divize:
1.Petrohrad4022369125:8856
2.Spartak Moskva39136614105:11144
3.Čerepovec3913731687:10343
4.Jokerit Helsinky33154311103:8241
5.Viťaz Podolsk37125317104:11039
6.HK Soči399262283:13028
Tarasovova divize:
1.CSKA Moskva3723446124:7960
2.Jaroslavl3618648107:7152
3.Dynamo Moskva38184412115:10050
4.Dinamo Minsk37119314105:10745
5.Dinamo Riga332372172:12617
Poznámka: Minsk, Kunlun, Dynamo Moskva, CSKA Moskva, Viťaz Podolsk a Magnitogorsk mají započítány technické výhry.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
14.1.2022 zákl. část - pátek 14. ledna Vladivostok Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Vladivostok - Novosibirsk 3 : 2
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Viťaz Viťaz Podolsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Viťaz - Nur-Sultan Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Petrohrad SKA Petrohrad - HK Soči Soči Petrohrad - Soči 2 : 1
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Dynamo Dynamo Moskva - Spartak Moskva Spartak Dynamo - Spartak Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Novgorod - Kunlun Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Ak Bars Kazaň Kazaň Jaroslavl - Kazaň Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinky Jokerit Magnitogorsk - Jokerit Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Severstal Čerepovec Čerepovec Jekatěrinburg - Čerepovec 5 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Petrohrad Petrohrad 48 25 2 3 4 2 11 146 : 98 66
2 Jokerit Jokerit 47 22 4 2 2 4 12 143 : 113 62
3 Spartak Spartak 48 19 5 0 2 3 18 122 : 118 53
4 Novgorod Novgorod 47 20 1 0 3 4 19 117 : 112 49
5 Soči Soči 48 13 4 1 3 2 25 111 : 133 41
6 Viťaz Viťaz 48 9 4 2 5 6 20 121 : 149 41
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 48 26 2 2 2 2 14 159 : 119 64
2 Čerepovec Čerepovec 49 18 5 5 2 5 14 129 : 119 63
3 CSKA CSKA 47 18 8 3 1 3 13 120 : 107 62
4 Jaroslavl Jaroslavl 47 19 3 1 2 7 15 113 : 103 55
5 Minsk Minsk 47 18 4 1 4 3 16 138 : 144 53
6 Riga Riga 45 9 2 2 5 4 22 92 : 143 35
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 50 23 6 6 1 2 12 152 : 119 74
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 48 26 4 4 0 3 11 164 : 120 71
3 Kazaň Kazaň 48 21 4 5 0 6 12 129 : 109 66
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 49 16 3 3 3 5 19 121 : 140 52
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 45 15 2 1 4 2 21 127 : 129 42
6 Kunlun Kunlun 48 7 1 1 2 5 32 101 : 198 25
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 46 24 3 1 2 3 12 131 : 96 61
2 Omsk Omsk 47 24 3 1 1 1 17 137 : 104 58
3 Novosibirsk Novosibirsk 50 18 5 4 1 3 19 109 : 108 58
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 47 14 4 4 2 2 21 127 : 138 48
5 Chabarovsk Chabarovsk 50 12 4 3 4 4 23 97 : 125 46
6 Vladivostok Vladivostok 49 11 0 3 3 2 29 88 : 150 33
Souhrn z kalendáře:
22.2. 13 : 30 zákl. část - úterý 22. února Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok Vladivostok Novosibirsk - Vladivostok Vsadit
22.2. 14 : 30 zákl. část - úterý 22. února Nur-Sultan Barys Nur-Sultan - Avangard Omsk Omsk Nur-Sultan - Omsk Vsadit
22.2. 15 : 00 zákl. část - úterý 22. února Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Avtomobilist Jekatěrinburg Jekatěrinburg Magnitogorsk - Jekatěrinburg Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Čerepovec Severstal Čerepovec - HK Soči Soči Čerepovec - Soči Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Kazaň Ak Bars Kazaň - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Kazaň - Jaroslavl Vsadit
22.2. 17 : 00 zákl. část - úterý 22. února Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Salavat Julajev Ufa Ufa Nižněkamsk - Ufa Vsadit
22.2. 17 : 10 zákl. část - úterý 22. února Minsk Dinamo Minsk - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Minsk - Novgorod Vsadit
22.2. 17 : 30 zákl. část - úterý 22. února CSKA CSKA Moskva - Jokerit Helsinky Jokerit CSKA - Jokerit Vsadit