Viťaz - Novosibirsk 3:4Mozík v KHL dvakrát skóroval, ale Čechovu k vítězství nepomohl

Moskva

Obránce Vojtěch Mozík z Viťazu Čechov vstřelil v Kontinentální hokejové lize dvě branky, ale domácí porážku s Novosibirskem neodvrátil. Sibir zvítězil 4:3, český zadák se v přesilovkách postaral o první a poslední gól zápasu.

Hokejista Vojtěch Mozík přichází na sraz české hokejové reprezentace před turnajem Channel One Cup.

Mozík dal v tomto ročníku KHL už čtyři góly a s devíti body je v pořadí produktivity mezi českými hráči druhý. Lepší je pouze útočník Jiří Sekáč z mistrovské Kazaně, který si vylepšil bilanci dvěma přihrávkami při vítězství 4:2 nad Vladivostokem. Hosty poslal v úvodu třetí třetiny do vedení 2:1 Vojtěch Polák, pak ale Admiral třikrát inkasoval.

Dva body si připsal také Tomáš Filippi, po jehož brance a asistenci vedl Chabarovsk v Nižním Novgorodu dokonce už 3:1. Rovněž v tomto případě ale dokázal domácí celek skóre otočit, třígólovou smršť v závěrečné třetině stihlo Torpedo za necelé dvě minuty.