Jokerit - Jaroslavl 4:3Nakládalův gól Lokomotivu k úspěchu v Helsinkách nepomohl

Moskva

Obránce Jakub Nakládal skóroval v Kontinentální hokejové lize v druhém utkání za sebou, ale k vítězství Jaroslavle to opět nevedlo. Lokomotiv, za který chytal český gólman Alexander Salák, podlehl na ledě Jokeritu Helsinky 3:4.

Obránce Jakub Nakládal na rozbruslení hokejové reprezentace.

Nakládal se trefil ve středu v Soči při porážce 2:3 v prodloužení. Pak chyběl v pátečním duelu se Spartakem v Moskvě, kde jeho tým vyhrál 3:1. V dnešním zápase snížil ve 14. minutě na 1:2 sedmým gólem v sezoně a hostům se povedlo do konce první třetiny ještě vyrovnat.

Na další dvougólový trhák Jokeritu odpověděl už jen v závěru Brandon Kozun, u jehož trefy v přesilovce si Nakládal připsal asistenci. S bilancí 7+7 je nejproduktivnějším obráncem Lokomotivu.

Jokerit si pojistil třetí příčku v Západní konferenci, na které má náskok dvou bodů právě před Jaroslavlí.

Magnitogorsk vedený koučem Josefem Jandačem po sérii sedmi vítězství utrpěl těsnou porážku 1:2 na ledě Petrohradu, který je v Západní konferenci druhý. Magnitogorsk promarnil možnost jít na druhé místo na Východě.