Hlavní obsah

Obránce Mozík podepsal v KHL smlouvu s Kunlunem

18. 12. 2020 16:55

Obránce Vojtěch Mozík se vrací do Kontinentální hokejové ligy a bude hrát za čínský Kunlun. S klubem podepsal roční smlouvu. Informoval o tom web KHL.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Vojtěch Mozík se vrací do Kontinentální hokejové ligyFoto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Mozík začátkem prosince odešel ze švédského Färjestadu, jehož dres oblékal od minulé sezony. Předtím působil v Podolsku, který nedávno postoupil jeho hráčská práva Kunlunu.

Během angažmá ve Viťazu odehrál Mozík, který má za sebou i sedm startů v NHL za New Jersey, v základní části KHL 112 utkání s bilancí 14 gólů a 41 asistencí.

V týmu Red Star se sedmadvacetiletý odchovanec Mladé Boleslavi setká s dalším českým obráncem Andrejem Šustrem.

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
14.1.2022 zákl. část - pátek 14. ledna Vladivostok Admiral Vladivostok - Sibir Novosibirsk Novosibirsk Vladivostok - Novosibirsk 3 : 2
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Viťaz Viťaz Podolsk - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Viťaz - Nur-Sultan Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Petrohrad SKA Petrohrad - HK Soči Soči Petrohrad - Soči 2 : 1
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Dynamo Dynamo Moskva - Spartak Moskva Spartak Dynamo - Spartak Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Rudá Hvězda Kunlun Kunlun Novgorod - Kunlun Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - Ak Bars Kazaň Kazaň Jaroslavl - Kazaň Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Jokerit Helsinky Jokerit Magnitogorsk - Jokerit Odloženo
13.1.2022 zákl. část - čtvrtek 13. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Severstal Čerepovec Čerepovec Jekatěrinburg - Čerepovec 5 : 2

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Petrohrad Petrohrad 48 25 2 3 4 2 11 146 : 98 66
2 Jokerit Jokerit 47 22 4 2 2 4 12 143 : 113 62
3 Spartak Spartak 48 19 5 0 2 3 18 122 : 118 53
4 Novgorod Novgorod 47 20 1 0 3 4 19 117 : 112 49
5 Soči Soči 48 13 4 1 3 2 25 111 : 133 41
6 Viťaz Viťaz 48 9 4 2 5 6 20 121 : 149 41
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Dynamo Dynamo 48 26 2 2 2 2 14 159 : 119 64
2 Čerepovec Čerepovec 49 18 5 5 2 5 14 129 : 119 63
3 CSKA CSKA 47 18 8 3 1 3 13 120 : 107 62
4 Jaroslavl Jaroslavl 47 19 3 1 2 7 15 113 : 103 55
5 Minsk Minsk 47 18 4 1 4 3 16 138 : 144 53
6 Riga Riga 45 9 2 2 5 4 22 92 : 143 35
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Čeljabinsk Čeljabinsk 50 23 6 6 1 2 12 152 : 119 74
2 Magnitogorsk Magnitogorsk 48 26 4 4 0 3 11 164 : 120 71
3 Kazaň Kazaň 48 21 4 5 0 6 12 129 : 109 66
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 49 16 3 3 3 5 19 121 : 140 52
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 45 15 2 1 4 2 21 127 : 129 42
6 Kunlun Kunlun 48 7 1 1 2 5 32 101 : 198 25
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 46 24 3 1 2 3 12 131 : 96 61
2 Omsk Omsk 47 24 3 1 1 1 17 137 : 104 58
3 Novosibirsk Novosibirsk 50 18 5 4 1 3 19 109 : 108 58
4 Nur-Sultan Nur-Sultan 47 14 4 4 2 2 21 127 : 138 48
5 Chabarovsk Chabarovsk 50 12 4 3 4 4 23 97 : 125 46
6 Vladivostok Vladivostok 49 11 0 3 3 2 29 88 : 150 33
Souhrn z kalendáře:
zítra 13 : 30 zákl. část - pátek 21. ledna Novosibirsk Sibir Novosibirsk - Admiral Vladivostok Vladivostok Novosibirsk - Vladivostok Vsadit
zítra 15 : 00 zákl. část - pátek 21. ledna Jekatěrinburg Avtomobilist Jekatěrinburg - Dynamo Moskva Dynamo Jekatěrinburg - Dynamo Vsadit
zítra 15 : 00 zákl. část - pátek 21. ledna Magnitogorsk Metallurg Magnitogorsk - Dinamo Riga Riga Magnitogorsk - Riga Vsadit
zítra 15 : 00 zákl. část - pátek 21. ledna Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk - Torpedo Nižnij Novgorod Novgorod Čeljabinsk - Novgorod Vsadit
zítra 15 : 00 zákl. část - pátek 21. ledna Ufa Salavat Julajev Ufa - Barys Nur-Sultan Nur-Sultan Ufa - Nur-Sultan Vsadit
zítra 17 : 00 zákl. část - pátek 21. ledna Jaroslavl Lokomotiv Jaroslavl - SKA Petrohrad Petrohrad Jaroslavl - Petrohrad Vsadit
zítra 17 : 00 zákl. část - pátek 21. ledna Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Amur Chabarovsk Chabarovsk Nižněkamsk - Chabarovsk Vsadit
zítra 17 : 10 zákl. část - pátek 21. ledna Minsk Dinamo Minsk - HK Soči Soči Minsk - Soči Vsadit