Článek
Šestadvacetiletý Sedlák, jenž přišel do KHL ze zámoří v létě, ve 26. minutě vyrovnal na 1:1. Českobudějovický odchovanec tečoval střelu od modré Jesseho Virtanena, jemuž po vyhraném buly přihrál jiný český útočník Tomáš Hyka. Čeljabinsk dokonal obrat díky brance Jaroslava Kosova v poslední minutě druhé třetiny a výhru pojistil do prázdné branky šest sekund před koncem.
Stále se nedaří Chabarovsku s pěticí Čechů v zahajovací sestavě. Amur podlehl 1:3 Barysu Nur-Sultan, prohrál i pátý zápas v sezoně a s jedním bodem je nejhorší v soutěži.
Chabarovsk sice doma po gólu Igora Ruděnkova z 22. minuty vedl, o šest minut později ale překonal brankáře Marka Langhamera Roman Starčenko v přesilovce při vyloučení Tomáše Zohorny. Vítězný gól padl v 56. minutě, kdy byl na trestné lavici dokonce na čtyři minuty mladší z bratrů Hynek Zohorna. Barys skóre pečetil při power play Amuru, poté co byl Nikita Michajlis faulován při nájezdu na prázdnou branku a rozhodčí odpískali technický gól.
Chabarovsk, jehož první obrannou dvojici tvoří Michal Jordán s Ondřejem Vitáskem, poprvé v sezoně prohrál více než jednogólovým rozdílem.
| Výsledky KHL: | 
|---|
| Chabarovsk - Barys Nur-Sultan 1:3 | 
| Vladivostok - Čeljabinsk 1:3 (za hosty Sedlák 1+0, Hyka 0+1), | 
| Čerepovec - Jokerit Helsinky 1:4 | 
| Nižněkamsk - Magnitogorsk 3:0 | 
| Nižnij Novgorod - CSKA Moskva 2:1 v prodl. | 









