Vladivostok - Čeljabinsk 2:1Sedlák září, v pátém zápase dal čtvrtý gól. Bodoval i Nakládal

Český útočník Lukáš Sedlák vstřelil čtvrtý gól v pátém utkání Kontinentální hokejové ligy, ale prohru Čeljabinsku neodvrátil. Traktor podlehl 1:2 na ledě Vladivostoku.

Sedlák, jenž přišel do Čeljabinsku v létě po působení v NHL, skóroval ve 34. minutě z brejku po přihrávce Jesseho Virtanena. Snížil na 1:2, další branky už on ani nikdo z jeho spoluhráčů nepřidal.

Obránce Jakub Nakládal přihrál na kuriózní vítězný gól Jaroslavle, která vyhrála taktéž 2:1 nad Soči. V 36. minutě rozhodl zápas Roman Savčenko, jenž za vlastní brankou převzal puk od českého spoluhráče, rozjel se a mohutným nápřahem ještě před červenou čarou překonal gólmana hostů Dmitrije Šikina. Lokomotiv tak po dvou úvodních porážkách poprvé v ročníku zvítězil.