Omsk - Slovan 5:1Slovan prohrál v KHL v Omsku, skóroval jen Buchtele

Český útočník Jan Buchtele vstřelil v Kontinentální lize druhý gól v sezóně, ale žádný další hokejista bratislavského Slovanu se k němu na ledě Avangardu Omsk nepřidal. Hosté prohráli s předním celkem Východní konference vysoko 1:5, Omsk zvítězil po sérii čtyř porážek.

Buchtele v 27. minutě vyrovnal na 1:1, když zakončil rychlý protiútok a bekhendovým blafákem překonal Olega Šilina, který tentokrát dostal v brance Omsku přednost před týmovou jedničkou Dominikem Furchem. Domácí ale krátce nato překonali českého reprezentačního gólmana Marka Mazance podruhé a v závěrečné třetině přidali ještě tři branky. Na Mazance vyslali celkem 40 střel.

Jokerit Helsinky rozhodl zápas v Chanty-Mansijsku bleskovým nástupem. Finský klub už v polovině šesté minuty vedl 3:0 a ve zbytku zápasu už další branka nepadla. Podobnému náporu marně čelil CSKA Moskva v Astaně, kde hosté dostali v druhé třetině čtyři góly a nakonec Barysu podlehli 3:5.