Hlavní obsah

Když se debatuje o prdu. Chára si stěžoval na příšerný smrad, Pastrňák by ho kvůli sauně překonal

31. 3. 2020 10:40

Zatímco kapitán hokejistů Bostonu Zdeno Chára vedl v pondělí v době pauzy NHL způsobené pandemií koronaviru pro oficiální stránky soutěže konferenční hovor, jehož se zúčastnili i kapitáni John Tavares z Toronta Dylan Larkin z Detroitu a hvězda Ottawy Brady Tkachuk, spoluhráč slovenského obra David Pastrňák o pár hodin později odpovídal na pár otázek fanoušků na oficiálním Instagramu ligy. A překvapivým pojítkem obou hvězd Bruins byl jejich parťák z kabiny, gólman Tuukka Rask.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Jaké je to cestovat v autobuse za Raskem? Hokejista Chára žertoval o svém kolegovi.Video: sntv

 
Článek

Vše odstartoval dotaz moderátora na Cháru, se kterým ze svých spoluhráčů by nechtěl skončit v karanténě. A po krátkém přemýšlení třiačtyřicetiletý obránce vypálil jméno finského brankáře Raska.

„Protože to, jak prdí... To je fakt příšerný smrad," rozpovídal se Chára a jeho kolegové-respondenti Tavares, Larkin a Tkachuk nemohli zadržet smích.

Foto: Twitter

Zázračný zákrok brankáře Bostonu Tuukky Raska, který střele Evana Rodriguese nastavil vyrážečku a zabránil jistému gólu.Foto: Twitter

„Sedím za ním (Raskem) v autobuse a někdy se fakt musím ovládat," pokračoval Chára.

Jeho slova neunikla Davidu Pastrňákovi, který se naopak Raska, jenž v sezoně 2012/13 chytal v době výluky NHL za extraligovou Plzeň, zastal.

„S Tuukkou bych rozhodně chtěl být v karanténě. V první řadě, stejně jako já, miluje kuřecí křídla. Navíc má doma saunu, do které bychom mohli každý den po tréninku chodit," začal vypočítávat Raskovy plusy český útočník, jenž před přerušením NHL se 48 góly vévodil spolu s Alexandrem Ovečkinem z Washingtonu tabulce střelců ligy.

„Jeho prdy sice jsou dost hrozný, ale to bych překonal. Každopádně bych ale v tréninku rozhodně víc než jednou neprojížděl jeho brankovištěm," dodal Pastrňák.

O čem ještě třeba Pastrňák mluvil:
O pořadech, na které se nyní dívá v televizi.
Teď se dívám na dva seriály: Lucifer a The Sinner. Tyhle dva nejvíc, ale včera jsem dokoukal Tiger Kinga. Měl jsem náročný den u televize, což dříve nebylo zvykem.
O návštěvě kadeřnictví za současné situace
Bude těžké teď někoho sehnat, tak to udělám podle Mikea Scofielda ze seriálu Prison Break (Útěk z vězení) a oholím si hlavu sám."
O vaření
Jsem zvyklý vařit každý den hodně a zdravě, hlavně zeleninu a rýži. To i proto, že teď nevydám moc energie.
O své oblíbené pastě
Jednoznačně carbonara, ale musí být se špagetami. To je mnohem lepší než nějaké penne nebo něco takového.

Reklama

 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •