Po Mrázkovi se Chicagu zranil i brankář Stalock

Po Petru Mrázkovi přišli hokejisté Chicaga o dalšího gólmana. Alex Stalock odstoupil z úterního zápasu NHL proti New York Islanders po necelých třech minutách poté, co ho fauloval Casey Cizikas. Kanadský útočník za to dostal trest do konce utkání a od vedení ligy dodatečně pokutu v maximální možné výši 5000 dolarů (124 tisíc korun).

Brankář Alex Stalock opouští led v utkání NHL proti New York Islanders.

Mrázek nedochytal 21. října duel proti Detroitu, z něhož odstoupil po druhé třetině se zraněnými třísly. Jeho náhradník Stalock proti Islanders odehrál dvě minuty a 56 sekund, než ho Cizikas natlačil v plné rychlosti na tyčku.

Podle kouče Lukea Richardsona musí Stalock podstoupit vyšetření na případný otřes mozku. Mezi tyčemi amerického gólmana nahradil Švéd Arvid Söderblom a nezabránil porážce 1:3.

Blackhawks na kritickou situaci v brankovišti reagovali podpisem roční dvoucestné smlouvy s Dylanem Wellsem. Čtyřiadvacetiletý kanadský gólman v této sezoně dosud nastoupil třikrát za farmářský tým Rockford IceHogs v AHL, v elitní NHL zatím ještě nechytal.