Anaheim - Toronto 1:2 po prodl.Dostál vytvořil klubový rekord Anaheimu v počtu zákroků, přesto se z výhry neradoval

Lukáš Dostál vytvořil 55 zákroky klubový rekord Anaheimu a stal se první hvězdou zápasu, ale neodvrátil prohru s Torontem 1:2 v prodloužení. Třiadvacetiletý gólman sahal i po své první nule v NHL, poprvé v utkání inkasoval až v 55. minutě. New Jersey zvítězilo ve Washingtonu 6:3 i bez českých hráčů. Vítek Vaněček plnil roli náhradního brankáře a Ondřeje Paláta nepustilo do zápasu zranění v dolní části těla.

Lukáš Dostál v zápase s Torontem chytil 55 střel, přesto jeho Anaheim padl 1:2 po prodloužení

Anaheim otevřel skóre ve 32. minutě v oslabení, když se se na hranici brankoviště prosadil bekhendovým blafákem Frank Vatrano. Dostál, který v úvodní třetině zneškodnil únik Williamu Nylanderovi, odolával až do času 54:17. Převahu Toronta zúročil v přesilové hře z dorážky John Tavares. O výhře kanadského klubu rozhodl nejlepší střelec NHL Auston Matthews střelou bez přípravy z pravé strany a připsal si třicátý gól sezony.

Výhru New Jersey řídili tři dvougóloví střelci - Nico Hischier, Dawson Mercer a Michael McLeod. Hosté v utkání ztratili vedení 2:0 a 3:1, ale na vyrovnání Washingtonu odpověděl už po 46 sekundách McLeod v závěru druhé třetiny klíčovým gólem na 4:3.

Anaheim - Toronto 1:2 v prodl.
Branky: 32. Vatrano - 55. Tavares, 63. Matthews. Střely na branku: 28:57. LUKÁŠ DOSTÁL odchytal za Anaheim celý zápas, inkasoval dvě branky z 57 střel a úspěšnost zásahů měl 96,5 procenta. Diváci: 16.135. Hvězdy zápasu: 1. DOSTÁL (Anaheim), 2. Matthews (Toronto), 3. Drysdale (Anaheim).
Washington - New Jersey 3:6.
Branky: 19. McMichael, 32. Kuzněcov, 39. Carlson - 4. a 10. Hischier, 29. a 48. Mercer, 40. a 56. M. McLeod. Střely na branku: 26:28. Diváci: 17.156. Hvězdy zápasu: 1. Hischier, 2. Mercer (oba New Jersey), 3. Kuzněcov (Washington).