Zlín ani Třinec na Rona Cupu v Trenčíně nevyhrály

TRENČÍN

Hokejistům Zlína ani Třince nevyšel vstup do turnaje Rona Cup v Trenčíně. O něco lépe se vedlo zlínskému celku, který dokázal v poslední třetině zápasu s Košicemi smazat dvougólové manko a uhrál alespoň remízu 2:2. Třinečtí podlehli celku pořadatelského klubu 4:5. V obou případech se navíc radovaly slovenské týmy z vítězství v dodatečných samostatných nájezdech.

Zlín inkasoval dva slepené góly v rozmezí padesáti sekund brzy po zahájení druhé třetiny a sám se prosadil až za dalších dvacet minut. Mokrejšova teč ze vzduchu a Vlachův gól zpoza branky necelých pět minut před koncem ale nakonec přinesly vyrovnání.

Oceláři dotahovali náskok Dukly po celý zápas a v polovině prohrávali po gólu bývalého třineckého zadáka Malinského už 1:4. Tolik štěstí jako Zlín ale svěřenci Jiřího Juříka neměli a snížili už jen na rozdíl branky.

RONA CUP:
HC Košice - RI Okna Zlín 2:2 (0:0, 2:0, 0:2), na sam. nájezdy 4:3
Branky: 25. Špelda, 26. Bartoš - 45. Mokrejš, 56. Vlach. Rozhodčí: Kunc - Mášik, Novák. Vyloučení: 11:8. Využití: 0:1. Diváci: 558.
Dukla Trenčín - Oceláři Třinec 5:4 (1:1, 3:2, 1:1), na sam. nájezdy 2:1
Branky: 8. a 24. Čacho, 26. Trochta, 31. Malinský, 42. Kollár - 17. Tomas, 35. Kroupa, 40. Pácal, 44. Korhoň. Rozhodčí: Baluška - Galamboš, Tvrdoň. Vyloučení: 5:5, navíc Kollár 10 min. Využití: 1:1.