Házenkáři Dukly v extralize vyhráli i potřetí

Házenkáři Dukly ve třetím extraligovém kole porazili 35:32 Kopřivnici a v nové sezoně vyhráli i potřetí. Na první body naopak stále čekají Strakonice, které podlehly 25:26 Maloměřicím.

Ilustrační foto.

Dukla sice ve druhém poločase promarnila pětibrankové vedení, ale nakonec stoprocentní bilanci uhájila. Osmi zásahy se na výhře domácích Pražanů podíleli Jakub Sviták a Daniel Křístek.

Strakonice doplatily na špatnou koncovku. Jihočeši ještě dvě minuty před koncem vedli 25:23, domácí celek ale poté skóre třemi góly za sebou otočil a připsal si první vítězství v sezoně.