Házenkáři Hranic nedosáhli na první výhru v sezoně ani při Kučerkově rozlučce

Házenkáři Hranic ani v devátém utkání extraligové sezony nedosáhli na první body v sezoně. Poslední tým tabulky podlehl doma v předehrávce 14. kola 22:23 Maloměřicím, ačkoli většinu utkání vedl. Cementu se tak nepodařilo okořenit úspěchem rozlučku jedenapadesátiletého brankáře Josefa Kučerky.

Házenkářská extraliga měla na programu předehrávku 14. kola (ilustrační foto)

Hranice měly velkou část duelu mezi týmy ze dna tabulky navrch. První poločas vyhrály o tři branky (13:10) a ještě deset minut před koncem vedly 21:19. Pak ale skórovali čtyřikrát za sebou hosté z Brna a vývoj otočili. Šanci na vyrovnání měl na začátku 59. minuty Petr Magrla, ale neproměnil sedmimetrový hod.

Zápas dochytal v brance Hranic bývalý reprezentant Kučerka, jenž se dnes definitivně rozloučil s aktivní kariérou. Jeho tým zůstal s nulou bodů na kontě poslední čtrnáctý, Maloměřice se posunuly na dvanáctou pozici.