Hlavní obsah

Manželku držel pod krkem. Policie zveřejnila video ze zatčení baseballisty Ozuny

3. 12. 2021 7:23

V americkém baseballu to byla velká kauza. Vnější polař Atlanty Braves Marcell Ozuna v létě letošního roku fyzicky napadl svou manželku. V sídle baseballisty zasahovala policie, Ozunu zatkla a jednatřicetiletý hráč MLB kvůli tomu přišel o zbytek sezony. Policie teď zveřejnila video ze zásahu. Je na něm vidět, jak známý sportovec drží svou ženu pod krkem. Na záběry ze zatčení se můžete podívat níže.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Policie zveřejnila záběry zatčení baseballisty Ozuny.Video: sntv

 
Článek

Ozuna kvůli domácímu násilí přišel o sezonu, při níž Atlanta dokráčela až do Světové série a po 26 letech získala titul pro šampiony MLB.

Mezitím probíhalo vyšetřování. Ozuna nakonec za své chování vůči manželce dostal od vedení soutěže stopku na 20 zápasů. Ta platí ale zpětně a vztahuje se tak na duely, při nichž vnější polař Atlanty už svému týmu chyběl.

Ozuna byl zatčen na základě podezření z napadení, škrcení a ublížení na zdraví. Ze záběrů z kamery na uniformě je zjevné, že Dominikánec se činu dopustil přímo před zraky strážců zákona.

Kromě zápasového trestu Ozuna kvůli suspendaci přišel také o část svého ročního platu, který činí 12 milionů amerických dolarů (téměř 270 milionů korun).

Reklama

Sdílejte článek