Lublaň - Most 42:31Mostecké házenkářky zůstávají v Lize mistryň i po dvanáctém kole bez bodu

Mostecké házenkářky prohrály i ve 12. kole Ligy mistryň a stále nemají ani bod. V Lublani po nepovedeném prvním poločase podlehly předposlednímu týmu tabulky skupiny A 31:42. S devíti brankami byla nejlepší střelkyní českého týmu Charlotte Cholevová.

Házenkářky Mostu.

Most prohrál první půli 11:24, po změně stran manko už jen lehce stáhl. Výsledek byl nakonec téměř stejný jako v domácím utkání s Lublaní, která v září v mosteckém azylu v Chomutově zvítězila 42:29.

Svěřenkyním trenéra Jiřího Tancoše se v poslední době nedaří. V lednu prohrály čtyři z pěti zápasů, vedle tří porážek v Lize mistryň podlehly také v interlize doma Písku.