Šokovaní Slováci. Utkání ukončila bizarní situace

Bratislava/Praha

Slovenští basketbalisté nevěřili svým očím. Během středečního neoficiálního přípravného utkání s Makedonií došlo k nečekané události, kvůli které muselo být střetnutí předčasně ukončeno.

Ilustrační snímek.

Nad tím opravdu zůstává rozum stát. Chování makedonského basketbalisty Aleksandara Kostovskiho překvapilo mnohé. Devětadvacetiletý bouřlivák v páté minutě třetí čtvrtiny za stavu 58:54 plivnul na jednoho ze tří rozhodčích. Arbitři se okamžitě po tomto incidentu rozhodli zápas předčasně ukončit.

„Nevím, proč se takové věci stávají v přípravných utkáních. Vůbec to neměl zapotřebí," zlobil se kouč Slováků Ivan Rudež.

Pro jeho svěřence to bylo druhé měření sil s Makedonií v krátké době. V prvním duelu hraném v úterý vyhráli 89:74.