Volejbalisté Příbrami vyhráli maratonský set i zápas s Odolenou Vodou

Volejbalisté Příbrami porazili v 13. kole extraligy středočeského rivala Odolenu Vodu i díky vítězství v maratonském úvodním setu, který získali v poměru 39:37. Nakonec vyhráli 3:1 a oplatili soupeři říjnovou porážku v pěti setech.

Ilustrační foto.

Příbram uspěla v šestém z posledních sedmi utkání a upevnila si třetí místo v tabulce. Na něm má tříbodový náskok před Kladnem, které zvítězilo 3:1 na hřišti Lvů Praha a vystřídalo je na čtvrté pozici. Také v metropoli byla k vidění mimořádně dramatická sada - v druhém setu Kladno zvítězilo 34:32.

Desátou výhru za sebou si připsaly České Budějovice. Vedoucí tým tabulky zvítězil na palubovce Beskyd hladce 3:0.