Audiokomentář: Plzeň–Slavia 1:0Aspiranti na titul v Plzni pohořeli. Po Spartě ve Štruncových sadech padla i Slavia

Stadion ve Štruncových sadech je v jarní části sezony pro pražská S zakletý. Nejprve tam čtyřgólový debakl utrpěla Sparta, v Plzni neuspěla ani Slavia, která chtěla udržet první příčku v tabulce nejvyšší fotbalové soutěže. Prohra červenobílých 0:1 nahrála jejich letenskému rivalovi, který se dvě kola před koncem základní části opět stal lídrem.

Audiokomentář: Plzeň - SlaviaVideo: Sport.cz

Šlágr ve vyprodané Doosan Areně rozhodl v 87. minutě Pavel Šulc, který se s patnácti góly dotáhl na slávistu Václava Jurečku a oba tak vedou tabulku kanonýrů.

Sešívaní v tomto ligovém ročníku utrpěli jen dvě porážky, obě byly s Plzní. Na začátku listopadu totiž i doma v Edenu Viktorii podlehli 1:2.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Václav Jindřich, glosujícím redaktorem byl Martin Mls, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.