Audiokomentář: Ostrava–Jablonec 0:1Baník doma poprvé padl, v závěru rozhodl Chramosta

Papírové předpoklady vzaly za své, fotbalisté Baníku doma nesplnili roli favorita a podlehli bodově strádajícímu Jablonci 0:1. Trenér Severočechů Radoslav Látal tak se svým týmem dokonale zaskočil partu svého velkého kamaráda, ostravského kouče Pavla Hapala.

Audiokomentář: Ostrava - JablonecVideo: Sport.cz

Teprve druhou jabloneckou výhru v sezoně nejvyšší soutěže zařídil v 84. minutě střídající Jan Chramosta, který se postaral o první prohru Ostravy v tomto ligovém ročníku, Jablonec naopak zvítězil venku v lize po dvanácti zápasech a na hřišti Slezanů vyhrál druhý ligový duel po sobě.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Václav Jindřich, glosujícím redaktorem byl Jan Malý, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.