Audiokomentář: Liberec–Jablonec 3:3Drama v podještědském derby, Jablonec v závěru přišel o náskok

Přestože fotbalisté Jablonce dvakrát v Liberci vedli o dvě branky, náskok prohospodařili. V dramatickém utkání 22. ligového kola se oba týmy nakonec rozešly po remíze 3:3.

Audiokomentář 24.2.Video: Sport.cz

Hosty poslal v podještědském derby ve 13. minutě do vedení z penalty Jan Chramosta a v 58. minutě si dal vlastence domácí Jan Mikula. V 72. minutě snížil z další desítky střídající Michael Rabušic, vzápětí sice Jablonci vrátil dvoubrankový náskok Vachtang Čanturišvili, ale v závěru zařídili dělbu bodů střídající hráči Slovanu Dominik Preisler s Matějem Chalušem.

Liberec s Jabloncem v lize pošesté za sebou neprohrál, počtvrté z posledních pěti vzájemných duelů se severočeští rivalové rozešli smírně.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Viktor Kábele, glosujícím redaktorem byl Martin Mls, moderátorem přestávkového a závěrečného programu Petr Blejštil.