Audiokomentář: Olomouc–Mladá Boleslav 4:0Jízda Hanáků, za Sigmu pálili čtyři obránci

Po dvou porážkách v řadě se fotbalisté Olomouce v nejvyšší soutěži probrali a Mladou Boleslav porazili jednoznačně 4:0.

Audiokomentář: Olomouc–Mladá BoleslavVideo: Sport.cz

Za Sigmu se v utkání 11. kola netradičně prosadil kvartet obránců. Branky zařídili v první půli Chvátal, po změně stran Zmrzlý, Pokorný a Beneš. Středočeši od 72. minuty dohrávali bez vyloučeného Karafiáta. Po třech ligových výhrách za sebou tak Boleslav nebodovala.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Filip Lejček, glosujícím redaktorem byl Jan Malý, moderátorem přestávkového a závěrečného programu Petr Blejštil.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj hostí města Praha a Ostrava.