Audiokomentář: Ostrava–Slavia 2:3Krásné góly, dva obraty i úlet Tanka. Výhru Slavie zajistil Bořil

V Ostravě fotbalisté servírovali výtečnou podívanou. Od první minuty rušné a zajímavé utkání ve svůj prospěch rozhodla Slavia, v 19. kole Fortuna ligy na půdě Baníku vyhrála 3:2.

Baník - SlaviaVideo: Sport.cz

V utkání zvratů nejprve Pražané vedli po gólu Václava Jurečky, domácí pak během dvou minut předvedli málo vídanou otočku a díky trefám Davida Buchty a Tomáše Riga vedli 2:1. Jenže v nastavení prvního poločasu srovnal Mick van Buren a obrat červenobílých dokonal v 58. minutě Jan Bořil. Baník od 67. minuty dohrával bez vyloučeného Abdullahiho Tanka, který poté, co ho střídající David Douděra fauloval, neudržel nervy, proti soupeři se rozeběhl, srazil ho na trávník a za tento zkrat nigerijský fotbalista vyfasoval červenou kartu.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Václav Jindřich, glosujícím redaktorem byl Michal Nussbauer, moderátorem přestávkového a závěrečného programu Petr Blejštil.