Audiokomentář: Sparta–Plzeň 2:1Obhájce titulu uťal sérii Plzně

Fotbalisté Plzně po rekordních dvanácti soutěžních výhrách prohráli. Jejich skvělou sérii jim na Letné ukončila Sparta. Obhájce titulu zvítězil ve šlágru 10. kola nejvyšší soutěže 2:1, v ligové sezoně zůstal neporažen, z toho poosmé zvítězil.

Audiokomentář: Sparta-PlzeňVideo: Sport.cz

Všechny góly padly v prvním poločase. Domácí poslal do vedení Laci, za hosty srovnal Durosinmi, ale Kuchta vzápětí rozhodl.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Václav Jindřich, glosujícím redaktorem byl Jiří Lizec, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj hostí města Praha a Ostrava.