Audiokomentář: Slovácko–Slavia 1:3Slovácko počtvrté v řadě doma prohrálo, Slavii ke třem bodům dovedl Jurečka

Slavia v Uherském Hradišti nezaváhala a dál se v prvoligové tabulce drží na jediný bod za vedoucími fotbalisty Sparty. Slovácko podlehlo vršovickému celku 1:3 a v nejvyšší soutěži na domácí půdě počtvrté za sebou nezískalo ani bod.

Audiokomentář: Slovácko - SlaviaVideo: Sport.cz

Do vedení Pražany po půlhodině hry poslal Lukáš Provod. Vyrovnání zařídil ve 40. minutě domácí Lukáš Vecheta, což byla jeho premiérová trefa v tomto ročníku a gólman Jindřich Staněk ve čtvrtém ligovém zápase za Slavii poprvé inkasoval. Pak si však vzal hlavní slovo Václav Jurečka a gólem těsně před pauzou a poté z penalty po změně stran rozhodl o výhře červenobílých. Slávisté v lize se Slováckem podesáté po sobě neprohráli.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Šimon Tittel, glosujícím redaktorem byl Jan Daněk, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.