Audiokomentář: Sparta–Mladá Boleslav 1:1Sparťané už nevedou ligu, podruhé v sezoně ztratili body s Boleslaví

Naposledy nebyli fotbalisté Sparty na první pozici v tabulce, po odehrání kompletní porce zápasů daného kola, v říjnu po prohře v Mladé Boleslavi. Od té doby byli nepřetržitě lídry. Až ve 27. kole přepustili vedoucí příčku Slavii. Letenskému týmu totiž znovu zkřížila plány Boleslav a se zřejmě osudovým sokem Pražané doma uhráli jen remízu 1:1.

Audiokomentář: Sparta - Mladá Boleslav

Hosté vedli po vlastním gólu Kaana Kairinena, těsně před pauzou vyrovnal Veljko Birmančevič. Od 59. minuty dohrával obhájce titulu bez vyloučeného Ángela Preciada, který se na zemi ohnal loktem a zasáhl Bensona Sakalu do stehna.

Sparťané tedy neporazili Boleslav ani podruhé v sezoně. Na podzim na jejím stadionu prohráli 1:3. V lize ztratili body ve třetím z posledních pěti kol. Středočeši v nejvyšší soutěži šest zápasů po sobě neprohráli.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Viktor Kábele, glosujícím redaktorem byl Robert Neumann, moderátorem přestávkového a závěrečného programu Petr Blejštil.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.