Audiokomentář: Sparta–Ostrava 4:3Strhující druhý poločas, v gólové přestřelce měli sparťané navrch

Sedm branek a po poločasové pauze strhující bitva jako odměna pro fanoušky v hledišti vyprodané Letné. Fotbalisté Sparty ve šlágru 29. kola porazili Ostravu 4:3 a upevnili si vedoucí pozici v prvoligové tabulce. Letenští s Baníkem od dubna 2018 neprohráli v nejvyšší soutěži už patnáct utkání v řadě.

Audiokomentář: Sparta - OstravaVideo: Sport.cz

Sparťané v událostmi nabitém druhém poločase nad Baníkem dvakrát vedli o tři branky, hosté však nikterak nerezignovali. Dva góly dal Jan Kuchta, jednou se za domácí prosadili Veljko Birmančevič a střídající Lukáš Haraslín. Slezané snižovali po vlastní brance, kterou si dal kapitán letenského týmu Ladislav Krejčí. O závěrečné drama se góly zasloužilo ostravské duo Jiří Klíma a střídající Filip Kubala.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Václav Jindřich, glosujícím redaktorem byl Jan Daněk, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.