Dojemné, svatební polibek přímo na kurtu. Vondroušová se vdala

Tenistka Markéta Vondroušová se vdala. Třiadvacetiletá finalistka Roland Garros z roku 2019 si v sobotu v zahradách hotelu Chateau Mcely vzala svého dlouholetého přítele Štěpána Šimka, s kterým se zasnoubila loni po olympijských hrách v Tokiu, kde získala stříbrnou medaili ve dvouhře.

Markéta Vondroušová na archivním snímku.

"Šimkovi," napsala Vondroušová na instagramu k fotografiím ze svatby. Na jedné z nich se novomanželé líbají přímo na antukovém kurtu.

Sokolovská rodačka se v květnu podrobila operaci zápěstí a na kurtech se od té doby neobjevila. Naposledy hrála v dubnu ve Stuttgartu.

Tenistka Markéta Vondroušová se vdala za svého dlouholetého přítele Štěpána Šimka.

Vondroušová dosud na okruhu WTA vyhrála jeden turnaj, v roce 2017 zvítězila ve švýcarském Bielu. Ve finále pak byla včetně olympijského turnaje ještě čtyřikrát. Ve světovém žebříčku figurovala nejvýš na 14. místě.