Fantazie! Patnáctiletá Brenda Fruhvirtová ovládla další turnaj

Patnáctiletá česká tenistka Brenda Fruhvirtová vyhrála další turnaj ITF. Ve finále turnaje v Itálii porazila nejvýše nasazenou In-Albonovou ze Švýcarska hladce 6:0 a 6:1. Připsala si tak už osmý titul v letošní sezoně.

Brenda Fruhvirtová patří k největší českým nadějím. Ilustrační foto.

Patnáctiletý český talent je k nezastavení! Brenda Fruhvirtová ovládla letos už osmý turnaj ITF W25, když ve finále v Santa Margheritě porazila nasazenou jedničku Ylenu In-Albonovou jednoznačně 6:0 a 6:1.

Švýcarka neměla proti Češce žádnou šanci. Fruhvirtová ztratila na svém podání pouhé čtyři fiftýny a soupeřku smázla během 72 minut. Zisk osmého letošního titulu by ji měl posunout ke 140. příčce světového žebříčku.

.

Tenisový turnaj ITF v Santa Margherita di Pula v Itálii (antuka, dotace 25.000 dolarů):
Dvouhra - finále:
B. Fruhvirtová (2-ČR) - In-Albonová (1-Švýc.) 6:0, 6:1.

Skreč Medveděv - Lehečka Skreč konec
20240502T11 : 00:00+0200
Medveděv vs. Lehečka
Medveděv
Lehečka

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.