Hlavní obsah

Grandslamový vítěz v roli princezny. Tenisté si teď plnými doušky vychutnávají role otců

21. 4. 2020 8:04

Udržují se v kondici, plní všechny možné výzvy a také se naplno věnují svým dětem. Tenisté, i když teď nemohou hrát na turnajích, mají důvod k radosti. Svůj čas tráví se svými rodinami a vžívají se do pro ně poněkud netradičních rolí. Třeba z Andyho Murrayho se díky dcerkám stala princezna.

Foto: Instagram Andyho Murrayho

Andy Murray během karantény.Foto: Instagram Andyho Murrayho

Článek

Tenisový babyboom. Hned z několika tenistů se nedávno stali tatínci a další jimi brzy budou. Američan Sam Querrey s manželkou přivítal na svět v únoru syna Forda a Ital Andreas Seppi pak dcerku Liv.

S radostnou novinkou pak v minulých dnech přišli Španěl Roberto Bautista a další italský hráč Marco Cecchinato, ti se pochlubili, že se svými partnerkami čekají dítě.

To Andy Murray, Novak Djokovič a Karen Chačanov jsou už zkušenými otci. Teď, když se nehrají turnaje, tráví se svými dětmi mnohem více času a jsou nadšení. Murray má dvě malé dcery a na podzim se mu narodil syn. S holčičkami si hraje i na princezny. Chtěly po něm, aby si vzal sukni, a tak to trojnásobný grandslamový vítěz vyřešil po svém.

Oblékl si skotský kilt. „Když si vaše dcery chtějí hrát a řeknou tatínkovi, aby si oblékl sukni,“ napsal na sociální sítě k fotografii. „Snažil jsem se jim vysvětlit, že to není sukně, ale kilt. Ony mě ale ubezpečily, že to je sukně,“ smál se Murray. „Učím se novým způsobům života,“ dodal.

S dětmi se vyblbne i Djokovič, který své dceři a synovi vymýšlí nejrůznější zábavu.

To Rus Karen Chačanov se synem chodí nejen na procházky, ale také s ním i cvičí.

Procházky s kočárkem pak naplňují radostí také chorvatského tenistu Marina Čiliče.

Otcovství si vychutnává plnými doušky i italský bouřlivák Fabio Fognini.

Reklama

Sdílejte článek
O2 TV Sport 2 : 6, 5 : 7 Ka. Plíšková - Juvanová 2 : 6, 5 : 7 konec
20220520T15 : 30:00+0200
Ka. Plíšková vs. Juvanová
Ka. Plíšková vs. Juvanová
Ka. Plíšková
Juvanová
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS v hokeji 2022 ve Finsku

Mistrovství světa ve Finsku probíhá od 13. do 29. května 2022, dějištěm šampionátu jsou letos finská města Helsinky a Tampere. Češi, které vede finský trenér Kari Jalonen, vstoupili do turnaje 14. května vítězným zápasem s Velkou Británií.