Hlavní obsah

Pořádně žhavý dárek! Italská kráska potěšila fanoušky odvážným snímkem

28. 12. 2020 13:14

Potěšit své fanoušky výhrou nemůže, tak se rozhodla krásná Italka Camila Giorgiová udělat radost tenisovému publiku jinak. Pod stromeček nadělila fanouškům pořádně žhavé foto. Jelikož k vánočním svátkům patří i červená barva, zvolila spodní prádlo právě téhle barvy. A snímek zabodoval, fandové z odvážného počinu tenistky šíleli.

Foto: Instagram Camily Giorgi

Italská tenistka Camila Giorgiová potěšila během Vánoc fanoušky hodně odvážným sexy snímkem.Foto: Instagram Camily Giorgi

Článek

Osmadvacetiletá Italka pojala slavnostní chvíle po svém a fanouškům předvedla krásu své postavy ve svůdném oblečku. Pohodlí si udělala na pohovce a místo forhendů mohli fanoušci obdivovat její křivky. „Veselé Vánoce," doplnila foto tenistka a spustila lavinu komentářů.

Giorgiová, která je na 76. místě žebříčku WTA, odehrála svůj poslední zápas v této sezoně v rakouském Linci v polovině listopadu, ve druhém kole podlehla Argentince Podoroské. Svůj nejlepší výsledek zaznamenala v srpnu v Palermu, kde se dostala do semifinále.

Krásná blondýnka je velmi aktivní na sociálních médiích, sdílí snímky z dovolené, tenisových turnajů i tréninků. Na instagramu ji sleduje na 282 000 lidí, těm dává i tipy, jak udržet tělo ve formě pomocí pravidelných tréninků. Při pohledu na její krásnou postavu jde všem jistě dobrým příkladem.

Reklama

Sdílejte článek