Smíšenou čtyřhru na US Open vyhráli Australané Peers se Sandersovou

Australští tenisté John Peers a Storm Sandersová vyhráli smíšenou čtyřhru na US Open. Francouzko-belgickou dvojici Edouard Roger-Vasselin, Kirsten Flipkensová porazili v sobotním finále po obratu 4:6, 6:4, 10:7. Připsali si první společný grandslamový triumf v kariéře.

John Peers a Storm Sandersová vyhráli smíšenou čtyřhru na US Open

Osmadvacetiletá Sandersová ve finále "turnaje velké čtyřky" debutovala. O šest let starší Peers před pěti lety zvítězil v mužském deblu na Australian Open. Oba získali první grandslamový titul ze smíšené čtyřhry v kariéře.

Peers uspěl v mixu také vloni na olympijských hrách v Tokiu, kde po boku bývalé světové jedničky Ashleigh Bartyové získal bronzovou medaili. Šestadvacetiletá Bartyová ukončila letos v březnu kariéru.