Hlavní obsah

Válečná sekera zakopána, tenisové hvězdy slavily ve velkém stylu

15. 9. 2021 11:22

Mnozí fanoušci v něco takového už ani nedoufali, ale jak se zdá, nemožné se stalo skutečností. Bývalá tenisová superstar Marie Šarapovová a hvězdná Serena Williamsová zakopaly po téměř dvaceti letech válečnou sekeru. Na módním galavečeru byly zachyceny, jak se spolu dobře baví.

Foto: Evan Agostini, ČTK/AP

Serena Williamsová ve své róběFoto: Evan Agostini, ČTK/AP

Článek

Hořkou rivalitu mezi oběma tenistkami odstartovala výhra tehdy sedmnáctileté Šarapovové ve finále Wimbledonu nad Serenou Williamsovou po setech 6:1 a 6:4. „S touhle malou děvkou už nikdy neprohraju," řekla prý uplakaná Američanka po zápase a tento slib v následujících letech víceméně dodržela. Prohrála jen další vzájemný zápas v témže roce, jinak se stala proti Rusce nedotknutelnou.

Od té doby tyto dvě hráčky byly spolu viděny pouze jednou, a to v roce 2012 při slavnostním losování turnaje WTA v Istanbulu. Nyní byly, ještě se starší ze sester Williamsových Venus, vyfotografovány na slavnostním galavečeru Met Gala, jak si užívají společné setkání.

Foto: Instagram Mirie Šarapovové

Nečekané setkání. Sestry Williamsovy s Marií ŠarapovovouFoto: Instagram Mirie Šarapovové

Všechny oslňovaly ve svých róbách a fanoušci na sociálních sítích nešetřily chválou, ale i údivem. „Nikdy jsem si nemyslel, že se toho dožiju," píše jeden. „Ano! Konečně!" neskrývají radost jiní. „Co bude dál? Že by Kyrgios s Djokovičem odjeli na společnou dovolenou?" poukazuje další na spor dvou tenistů.

Na akci se objevila i Naomi Ósakaová, která zaujala v extravagantním outfitu, ve kterém kombinovala haitské a japonské prvky, odkazující k původu jejích rodičů. Mnozí poukazovali na fakt, že na akci ochotně pózovala fotografům, když tvrdí, že má fóbie z pozornosti a nezvládá tiskové konference po zápasech.

Reklama

Sdílejte článek
  6 : 2, 6 : 2 Jeanjeanová - Ka. Plíšková 6 : 2, 6 : 2 konec
20220526T11 : 00:00+0200
Jeanjeanová vs. Ka. Plíšková
Jeanjeanová vs. Ka. Plíšková
Jeanjeanová
Ka. Plíšková
  Kolář - Tsitsipas dnes 16 : 00
20220526T16 : 00:00+0200
Kolář vs. Tsitsipas
Kolář vs. Tsitsipas
Kolář
Tsitsipas
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS v hokeji 2022 ve Finsku

Mistrovství světa ve Finsku probíhá od 13. do 29. května 2022, dějištěm šampionátu jsou letos finská města Helsinky a Tampere. Češi, které vede finský trenér Kari Jalonen, vstoupili do turnaje 14. května vítězným zápasem s Velkou Británií.