Hlavní obsah

Zrození šampionek! Hollywoodská hvězda si zatrénovala s mladými tenistkami, těm se podlamovala kolena

22. 11. 2021 10:24

Sestry Williamsovy - Venus a Serena - jsou bezesporu jedněmi z nejúspěšnějších tenistek historie, o kterých bylo natočeno již několik snímků. Kdo ale stál za jejich úspěchem? Byl to jejich otec Richard, který se teď také dočkal svého filmu. Jeho role se ujal hollywoodský herec a rapper Will Smith, který spolu s hlavními představitelkami sester navštívil mladé tenistky, které z jeho přítomnosti šílely štěstím.

Will Smith překvapil mladé tenistky na tréninku.Video: sntv

 
Článek

Richard Williams pro své dcery naplánoval zářnou budoucnost ještě před jejich narozením. O tom, jaké překážky musel v cestě za úspěchem Venus a Sereny překonat, nyní pojednává snímek Král Richard: Zrození šampionek, který přišel do kin 19. listopadu. Film uvede také HBO Max.

Role otce dvou největších tenisových hvězd, se ujal Will Smith, který navštívil mladé tenistky trénující za All England Club, kde se hraje slavný Wimbledon. Hráčky byly štěstím bez sebe. Herec si pak s nimi chvíli zatrénoval, na což dívky asi do smrti nezapomenou.

Serena Williamsová se na kurtu nepředstavila od červnového Wimbledonu, kde vypadla hned v prvním kole, a není vůbec jisté, zda ještě někdy zabojuje o vyrovnání rekordního zisku 24 grandslamových titulů Australanky Margaret Courtové. Její starší sestra Venus hrála naposledy v srpnu v Chicagu.

Reklama

Sdílejte článek