Zvonarevová se k tenisu už nevrátí, vdala se a má dítě

Moskva

Bývalá druhá tenistka světa Ruska Věra Zvonarevová už se na turnaje nevrátí. Jednatřicetiletá vítězka 12 turnajů WTA ve dvouhře a čtyř grandslamů ve čtyřhře či v mixu na svém instagramu oznámila, že se letos vdala a narodilo se jí dítě. Přidala i romantické foto s manželem a dodala, že na nadcházejícím US Open bude působit jako komentátorka.

"V posledních letech jsem vás moc neinformovala, jak jsem na tom, protože mě brzdila různá zranění, kvůli nimž jsem nemohla hrát. V životě jsou ale důležitější věci než sport. Tento rok byl pro mne velmi plodný: stala jsem se manželkou a matkou," napsala Zvonarevová.

Dvojnásobná vítězka Fed Cupu a bronzová medailistka z olympijských her v Pekingu 2008 byla na vrcholu kariéry v roce 2010, kdy si zahrála finále Wimbledonu i US Open a ve světovém žebříčku vystoupala až na druhé místo. Poslední zápas na okruhu WTA absolvovala loni v dubnu, kdy ji na turnaji v Katovicích porazila Klára Koukalová.