Cincibuch s Podrazilem skončili ve finále C veslařského MS čtvrtí

Dvojskif Jan Cincibuch, Jakub Podrazil obsadil na mistrovství světa ve veslování v Bělehradě čtvrté místo ve finále C a celkově skončil šestnáctý.

Jan Cincibuch a Jakub Podrazil na archivním snímku.

Účastníci olympijských her v Tokiu budou muset o start na olympiádě v Paříži bojovat v dodatečné kvalifikaci příští rok v květnu. Ze šampionátu na vrcholnou akci nadcházející sezony postoupilo jedenáct dvojskifů.

Skifařka Lenka Lukšová se s MS rozloučila třetím místem ve finále D. Dvojskif Markéta Nedělová, Michala Pospíšilová „déčko“, v němž neměl soupeře, vyhrál.