Hlavní obsah

Beachvolejbalisté Perušič se Schweinerem si v Alanyi zahrají o titul

Aktualizováno

Beachvolejbalisté Ondřej Perušič a David Schweiner v semifinále turnaje Pro Tour kategorie Challenge v Alanyi porazili 21:18 a 22:20 Brazilce George a Saymona a postoupili do finále.

Foto: OBO 2025/Vlastimil Vacek, Sport.cz

Beachvolejbalista Ondřej Perušič během semifinálového zápasu v rámci turnaje Ostrava Beach Pro 2025, hrané 1. června 2025 v Ostravě.

Článek

Úřadující mistři světa si po březnovém triumfu v Yucatánu zahrají o druhý titul v probíhající sezoně a celkově devátý na okruhu. Soupeřem turnajových jedniček bude francouzská dvojice Teo Rotar, Arnaud Gauthier-Rat. Finále je na programu od 19:00 SELČ.

Perušič se Schweinerem v semifinále v obou setech vedli až o pět bodů. V prvním se však Brazilcům i přesto podařilo otočit skóre na 17:16, ve druhém se postupně dotáhli na 20:20. Koncovky obou setů už ale patřily české dvojici.