Rubriky:

Esport

Bolt změřil síly se zpěvákem Williamsem, charitativní akci ovládl tým Anglie

29. června 2020 21:52 - Praha

Hned několik celebrit celosvětového formátu zápasilo o víkendu ve hře FIFA 20. Charitativní společnost UNICEF spojila své síly s vydavatelem her EA Sports a uspořádala turnaj mezi Anglií a výběrem světa. Došlo tak například i na pikantní souboj mezi bývalým atletickým esem Usainem Boltem a zpěvákem Robbiem Williamsem. Z triumfu se nakonec radoval ostrovní výběr.

 

www.socceraid.org.uk

Cílem víkendové virtuální akce pod hlavičkou UNICEF bylo vybrat částku 100 000 liber na pomoc proti šíření nového typu koronaviru a zmírnění dopadu nemoci na dětské životy.

V turnaji se představilo mnoho známých tváří nejen ze sportovního světa. Divákům tak své umění s ovladačem ukázali například britský atlet Mo Farah, fotbalový brankář Jordan Pickford či hudebníci Nicky Byrne a Liam Payne.

Asi nejzajímavějším zápasem pak byl duel mezi kapitány Robbiem Williamsem a Usainem Boltem, ve kterém si vítězství připsal populární anglický zpěvák.

Z triumfu v turnaji se radoval ostrovní výběr, který své soupeře rozstřílel celkovým skóre 25:16.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.