Bravo! SINNERS vystříleli na prestižním mezinárodním turnaji účast v play off

15. července 2020 21:12 - Praha

Úřadující šampioni TS COOL ligy ve hře Counter-Strike: Global Offensive SINNERS se blýskli na mezinárodním turnaji cyberPRO Series #1! Ve skupinové fázi, která se hrála v průběhu středečního dne, si připsali kýžené dvě výhry ze třech zápasů a v příštím týdnu se můžou těšit na play off.

 

@SINNERS_ESPORTS, Twitter

O prize pool (turnajové odměny) v hodnotě 10 000 dolarů (přibližně 230 tisíc korun) budou v příštím týdnu bojovat čeští zástupci z organizace SINNERS na mezinárodním turnaji cyberPRO Series #1, který je určen pro týmy z druhé stovky světového žebříčku.

Rozhodl o tom středeční hrací den. Čeští plejeři se ve skupinové fázi nejprve střetli s maďarským celkem Budapest Five a souboj ovládli celkem jednoznačně v poměru 16:7. Následně se jim do cesty postavili moskevští zástupci z M5 Academy, na které čeští vyslanci nestačili a padli v poměru 8:16.

https://www.facebook.com/sinnersesports/posts/335320337861827

V rozhodujícím duelu o postup tak na SINNERS čekal tým mladých talentů z tureckého klubu 9INE. Ve střetnutí hraném na dva vítězné zápasy se lépe dařilo českým borcům. Výsledek 2:0 znamená postup mezi nejlepší celky turnaje.

Play off je na programu příští týden od 21. července. O soupeřích českých reprezentantů rozhodnou zbývající skupinové zápasy.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.