Rubriky:

Esport

Faze Clan hlásí další zvučnou posilu, přichází syn legendárního LeBrona Jamese

3. září 2020 16:21 - Los Angeles/Praha

Faze Clan loví pod košem. Po basketbalistovi Philadelphie 76ers Benu Simmonsovi se známá americká esportová organizace rozrůstá o další zvučné jméno. Členem Faze Clanu se stal Bronny James, patnáctiletý syn legendárního hráče NBA LeBrona Jamese.

 

Bronny James je považován za budoucí hvězdu NBA. Kromě basketbalu se ale věnuje i počítačovým hrám. Jeho streamování Call of Duty: Warzone, Fortnitu nebo NBA2K sledují na Twitchi tisíce fanoušků.

Teď se Jamesovo spojení s herní komunitou prohloubí ještě víc. Jedna z nejlepších amerických organizací na poli kompetitivního hraní Faze Clan ohlásila, že patnáctiletý mladík se stává jejím novým členem.

James tak bude druhým basketbalistou, který bude reprezentovat Faze Clan. Minulý týden se k týmu připojil Ben Simmons. Toho ve světě sportu zastupuje agentura Klutch Sports Group, která patří LeBronu Jamesovi.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.