Rubriky:

Esport

Český hráč Hearthstone je tři výhry od světového šampionátu

9. října 2020 15:30 - Praha

Hráče populární karetní hry Hearthstone Jaromíra „Jarla“ Vyskočila čeká během víkendu závěrečný program turnaje Grandmasters. Poslední duel základní skupiny odehraje český zástupce už v pátek odpoledne. Pokud se mu podaří zvítězit a postoupit mezi nejlepší čtyřku, v neděli se představí ve vyřazovacím pavouku, ve kterém by mu případný triumf nad svými dvěma potenciálními soupeři zajistil postup na světový šampionát.

 

@hsjarla, Facebook

Vyskočil se o kvalifikaci na světový šampionát pokoušel v posledních dvou sezonách, postup mu ale pokaždé o vlásek unikl. Tento víkend se bude snažit využít šanci napotřetí. Žádný český hráč se na mistrovství světa před ním probojovat nedokázal.

Vyskočila čeká páteční souboj s vítězem duelu mezi Němcem Kevinem "Casie" Eberleinem a Francouzským plejerem Zakaryou "xBlyzes" Hailem. Střetnutí začíná v 17:00 středoevropského času.

Případná porážka ale neznamená automatické vypadnutí. Poražený z Vyskočilova zápasu se do nedělní závěrečné čtyřky může probojovat ještě přes závěrečný souboj v dolní části pavouka zvaného „Lower Bracket".

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.