FIFA COOL liga pokračovala 8. kolem, MorCaJs přemohl T9Lakyho

8. prosince 2020 17:38 - Praha
(Aktualizováno: 9. prosince 2020 08:40)

Esportová COOL liga ve hře FIFA 21 nabídla v úterý 8. kolo a fanoušci virtuálního fotbalu sledovali napínavé bitvy o vyřazovací fázi soutěže. MorCaJs přehrál T9Lakyho 3:2 a vyšvihl se na druhou příčku průběžné tabulky. Uspěli i Seron, Miki a plzeňský DRMi10.

 

Playzone.cz

Program 8. kola zahájila bitva mezi RIIJKem a Emericsonem. Pro oba z nich to byl jeden z nejdůležitějších zápasů zimního splitu. Na obou hráčích byla patrná nervozita, a tak se nakonec rozešli smírně 3:3. Remíza z hlediska postupových ambic ani pro jednoho však nic neřeší a oba budou muset v závěru základní části zabrat.

Následoval duel mezi M4TKOem z Bohemians 1905 a Casterem ze Sparty. Klokan z Vršovic si nakonec připsal výhru 5:4 a upevnil pozici před závěrečnými boji o play off. MorCaJs přehrál T9Lakyho 3:2 a stíhá vedoucího Serona.

Ten v souboji s Dalasem94 nezaváhal. Hráč týmu Sampi Seron potvrdil skvělou formu a vyhrál 6:4. MarioOoso99 podlehl DRMimu10 3:4 a účast ve vyřazovacích bojích mu prozatím uniká o čtyři body.

V závěrečném úterním utkání přehrál úřadující šampion Miki Cristyho 3:2. Reprezentant Sampi prozatím drží poslední postupovou příčku do play off. Další hrací den je naplánován na sobotu, kdy se znovu odehrají během fotbalového super víkendu hned dvě kola.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Patička stránky: