Známý český trenér povede zámořský celek. "Nightshare" Kněžínek podepsal s Immortals

11. prosince 2020 06:17 - Praha

Jeden z nejúspěšnějších českých trenérů v League of Legends Tomáš "Nightshare" Kněžínek získal zajímavé zahraniční angažmá. Šestadvacetiletý kouč povede akademii celku Immortals. Severoamerická organizace novinku oznámila prostřednictvím Twitteru.

 

@esuba.eu

Kněžínek má za sebou bohaté zkušenosti v LoL v roli hráče i hlavního trenéra. Se svým bratrem společně vedli české celky Freshsterios nebo třeba Inside Games. Naposledy působil jako kouč eSuby.

Teď se pro Kněžínka otevírá další kapitola jeho esportové kariéry. Nově bude působit u známé severoamerické organizace Immortals, konkrétně v městě Los Angeles bude mít na starost tým akademie.

Kněžínek bude společně se singapurským koučem Jensenem připravovat talenty na případný přechod na hlavní soupisku.

Nová sestava akademie týmu Immortals obsahuje několik vycházejících hvězd, které by v budoucnu mohly dosáhnout na zajímavé výsledky na světové scéně mezi absolutní elitou.

Mezi nejtalentovanější hráče patří například Jihokorejec Kim "Topoon" Ji-hoon, Kanaďan Nicholas "Potluck" Pollock nebo třeba řecký plejer Prodromos "Pretty" Kevezitidis.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Patička stránky: