Rubriky:

Esport

Slavia hlásí esportovou posilu z Plzně. Červenobílý dres oblékne „DRMi10“ Drastich

12. ledna 2021 14:19 - Praha

Přestupy v rámci nejúspěšnějších českých klubů posledních let budí vždycky emoce. A jeden z nich přišel na začátku roku 2021. FIFA tým pražské Slavie se rozrůstá o zkušeného hráče plzeňské Viktorie. Do klubu z zamířil vicemistr podzimního splitu COOL ligy Michal "DRMi10" Drastich. Tým Brute, který v rámci FIFA spolupracuje se Slavií, informoval o nové akvizici v pondělí večer.

 

@slavia.cz

„Jsem rád, že jsem se mohl připojit ke klubu jako je Slavia. Doufám, že se mi podaří udělat další výkonnostní skok a budu podávat co nejlepší výkony," nechal se po přestupu slyšet nový reprezentant SuperSlavia esports.

Drastich podává na české FIFA scéně dlouhodobě vynikající výkony. Dařilo se mu i v posledních dvou sezonách COOL ligy. V podzimním splitu se dokonce probojoval až do finále, kde byl nad jeho síly pouze Seron ze Sampi.

„Hlavním cílem pro nadcházející rok je vyhrát Datart e:Ligu a bojovat o nejlepší umístění na všech ostatních turnajích," ohlásil Drastich velké ambice v nedávném rozhovoru pro portál Playzone.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.