Skvělý víkend pro Emericksona. Sparťanský plejer překonal český rekord a stal se světovou jedničkou!

25. ledna 2021 20:42 - Praha

Sparťanský FIFA hráč a známý český streamer Jan „Emerickson“ Krupička se o víkendu blýskl parádním výkonem na mezinárodní FIFA scéně. V populární víkendové lize nejprve zaznamenal český rekord v počtu zápasů bez porážky. Krátkou chvíli pak v soutěži dokonce figuroval na první příčce jako světová jednička.

 

esport.cz

Hráč pražské Sparty má vynikající formu. Čtyři týdny neokusil porážku v populární FIFA víkendové lize, vyhrál 117krát za sebou, a stanovil tak nový český rekord.

V neděli byl nad jeho síly pouze německý hráč s přezdívkou FCH_Henning, a Krupička tak po čtyřech lednových kolech se 119 výhrami útočí na životní výsledek. Ještě před tím, než ho v noci předstihlo zázračné dánské dítě Anders Vejrgang, Krupička dokonce figuroval jako světová jednička.

Emericksonovi aktuálně patří třetí příčka žebříčku. Příští víkend je na programu poslední lednové kolo. A český reprezentant v něm bude útočit na umístění mezi třemi nejlepšími FIFA hráči světa.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Patička stránky: